ZÁPAS
08.05.23 | kvalifik. | Rada Zolotareva | Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | W25 Kachreti | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rada Zolotareva | Juliette Mazzoni | |
1. podanie % | 21/48 (44%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/21 (81%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/27 (44%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 19/48 (40%) |
Vyhrané body celkom | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rada Zolotareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rada Zolotareva | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rada Zolotareva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rada Zolotareva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Rada Zolotareva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rada Zolotareva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rada Zolotareva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Rusko
28.09.08, 15 rokov
28.09.08, 15 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
07.06.00, 23 rokov
07.06.00, 23 rokov
Rada Zolotareva vs. Juliette Mazzoni - Vzájomné zápasy
08.05.23 | kvalifik. | Rada Zolotareva | Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25 Kachreti | tvrdý |
Rada Zolotareva form & Juliette Mazzoni form
Rada Zolotareva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 2-0, Daria Ioana Pastoric - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ada Kumru | 6-3, 6-79, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Elina Zakharova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Juliette Mazzoni - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Loes Ebeling Koning | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 kvalifik. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detail zápasu |