ZÁPAS
09.03.22 | 1. kolo | Quinn Gleason | Daniela Vismane | 6-4, 6-1 | W60+H Irapuato | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Quinn Gleason | Daniela Vismane | |
1. podanie % | 33/41 (80%) | 44/59 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/8 (50%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/59 (58%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body celkom | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Quinn Gleason | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Quinn Gleason | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Quinn Gleason | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Quinn Gleason | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Quinn Gleason | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Quinn Gleason | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Quinn Gleason | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Quinn Gleason | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Quinn Gleason | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Quinn Gleason vs. Daniela Vismane - Vzájomné zápasy
09.03.22 | 1. kolo | Quinn Gleason | Daniela Vismane | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W60+H Irapuato | tvrdý |
Quinn Gleason form & Daniela Vismane form
Quinn Gleason - posledné zápasy
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Serena D'Ercole | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-5, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vero - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Daniela Vismane - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |