ZÁPAS
03.09.19 | 2. kolo | Priska Madelyn Nugroho | Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | U.S. Open | tvrdý |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Priska Madelyn Nugroho | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Priska Madelyn Nugroho | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Priska Madelyn Nugroho | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Priska Madelyn Nugroho vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
03.09.19 | 2. kolo | Priska Madelyn Nugroho | Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | U.S. Open | tvrdý |
Priska Madelyn Nugroho form & Adrienn Nagy form
Priska Madelyn Nugroho - posledné zápasy
W40 Hong - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Heewon Kil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 1-3, - Priska Madelyn Nugroho - skreč | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
08.04.23 štvrťfinále | vs. Victoria Hu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-66, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 1-1, Lucija Ciric Bagaric - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
25.12.22 finále | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.12.22 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.12.22 štvrťfinále | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-2, Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - skreč | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
18.12.22 finále | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |