ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Polina Kudermetova | Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-2 | W25 Jerusalem | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Polina Kudermetova | Jasmijn Gimbrere | |
1. podanie % | 25/50 (50%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/25 (64%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Polina Kudermetova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polina Kudermetova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Polina Kudermetova vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájomné zápasy
03.11.22 | 2. kolo | Polina Kudermetova | Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Jerusalem | tvrdý |
Polina Kudermetova form & Jasmijn Gimbrere form
Polina Kudermetova - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 štvrťfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |