ZÁPAS
14.10.21 | 2. kolo | Polina Iatcenko | Ilay Yoruk | 4-6, 7-5, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Polina Iatcenko | Ilay Yoruk | |
1. podanie % | 40/80 (50%) | 71/98 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/40 (65%) | 39/71 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/40 (50%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 45/98 (46%) | 34/80 (43%) |
Vyhrané body celkom | 91/178 (51%) | 87/178 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polina Iatcenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polina Iatcenko | 3-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polina Iatcenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Polina Iatcenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polina Iatcenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polina Iatcenko | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Polina Iatcenko | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Iatcenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Iatcenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Polina Iatcenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Polina Iatcenko vs. Ilay Yoruk - Vzájomné zápasy
14.10.21 | 2. kolo | Polina Iatcenko | Ilay Yoruk | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Polina Iatcenko form & Ilay Yoruk form
Polina Iatcenko - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ankita Raina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |