ZÁPAS
02.11.20 | 2. kolo kval. | Polina Iatcenko | Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Polina Iatcenko vs. Bianca Jolie Fernandez - Vzájomné zápasy
02.11.20 | 2. kolo kval. | Polina Iatcenko | Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Polina Iatcenko form & Bianca Jolie Fernandez form
Polina Iatcenko - posledné zápasy
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ankita Raina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Bianca Jolie Fernandez - posledné zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | detail zápasu |