ZÁPAS
25.07.16 | 1. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Iveta Daujotaite | 4-6, 6-2, 6-4 | Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
05.06.01, 22 rokov
05.06.01, 22 rokov
Polina Bakhmutkina vs. Iveta Daujotaite - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Polina Bakhmutkina | Iveta Daujotaite | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Polina Bakhmutkina form & Iveta Daujotaite form
Polina Bakhmutkina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Iveta Daujotaite - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Emily Welker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katriin Saar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Dasha Borodatova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-5, - Iveta Daujotaite - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Olga Lesnikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Evelina Martirosyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Asia Serafini | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu |