ZÁPAS
12.06.17 | 1. kolo kval. | Petra Pokorna | Anastassia Pantelic | 7-64, 7-64 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
27.02.94, 30 rokov
27.02.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 25 rokov
02.06.98, 25 rokov
Petra Pokorna vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy
12.06.17 | 1. kolo kval. | Petra Pokorna | Anastassia Pantelic | 7-64, 7-64 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Petra Pokorna form & Anastassia Pantelic form
Petra Pokorna - posledné zápasy
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Bencova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.17 kvalifik. | vs. Hristina Djokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cognard | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Sandy Marti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Marialuisa Zirilli | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Abbie Myers | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.16 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 2-0, Anne-Sophie Morandais - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Dalila Said | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.15 kvalifik. | vs. Muge Topsel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Petra Granic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
24.11.14 1. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.14 kvalifik. | vs. Chiara Quattrone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Alena Mashtakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.14 kvalifik. | vs. Yosr Elmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Morgane Michiels | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Claudia Franze | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.14 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Greta Mokrousova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Phenomena Radovcic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Anastassia Pantelic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |