ZÁPAS
10.02.16 | 1. kolo | Petra Melounova | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-3, 7-5 | Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Petra Melounova | Magdalena Pantuckova | |
1. podanie % | 57/100 (57%) | 80/101 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/57 (68%) | 44/80 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/43 (37%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 49/101 (49%) | 45/100 (45%) |
Vyhrané body celkom | 104/201 (52%) | 97/201 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
Česká republika
14.07.97, 26 rokov
14.07.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Petra Melounova vs. Magdalena Pantuckova - Vzájomné zápasy
10.02.16 | 1. kolo | Petra Melounova | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Petra Melounova form & Magdalena Pantuckova form
Petra Melounova - posledné zápasy
Jablonec Nad - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Petra Sedlackova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
11.02.16 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
10.02.16 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.16 kvalifik. | vs. Ena Babic | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Vajdova | 7-63, Nikola Vajdova - skreč | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | Claudia Coppola - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.15 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Barbora Kosejkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.15 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Maria Novikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.15 štvrťfinále | vs. Agnes Bukta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Veronika Badurova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 semifinále | vs. Katharina Lehnert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.15 kvalifik. | vs. Lucie Prochazkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Jana Boubelikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.15 kvalifik. | vs. Nikola Horakova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Debora Emanuela Scurt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Magdalena Pantuckova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |