ZÁPAS
22.02.23 | 1. kolo | Petja Drame | Melis Ayda Uyar | 6-1, 4-0, - skreč | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Petja Drame | Melis Ayda Uyar | |
1. podanie % | 26/29 (90%) | 21/27 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/26 (73%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/3 (67%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 20/27 (74%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané body celkom | 41/56 (73%) | 15/56 (27%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Petja Drame | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petja Drame | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petja Drame | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petja Drame | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petja Drame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petja Drame | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0 | ||
4-0 |
3 | ||
- skreč |
Slovinsko
17.12.04, 19 rokov
17.12.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Petja Drame vs. Melis Ayda Uyar - Vzájomné zápasy
22.02.23 | 1. kolo | Petja Drame | Melis Ayda Uyar | 6-1, 4-0, Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Petja Drame form & Melis Ayda Uyar form
Petja Drame - posledné zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Taylor Goetz | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rovira | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Summer Curtis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marika Jones | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | - | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tsveta Radeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aysegul Mert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 4-0, Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Hanesova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 1-4, - Petja Drame - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Pavel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Duru Soke | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Melis Ayda Uyar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |