ZÁPAS
25.06.22 | štvrťfinále | Pemra Ozgen | Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-1 | W25 Cantanhede | koberec |
ŠTATISTIKY
Pemra Ozgen | Olivia Tjandramulia | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/60 (53%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pemra Ozgen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pemra Ozgen vs. Olivia Tjandramulia - Vzájomné zápasy
25.06.22 | štvrťfinále | Pemra Ozgen | Olivia Tjandramulia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Cantanhede | koberec |
Pemra Ozgen form & Olivia Tjandramulia form
Pemra Ozgen - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - posledné zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |