ZÁPAS
21.09.22 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Valeriya Strakhova | 6-1, 6-1 | W25 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Valeriya Strakhova | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/24 (67%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/46 (70%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané body celkom | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
5-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Ormaechea vs. Valeriya Strakhova - Vzájomné zápasy
15.03.23 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | W40 Anapoima | antuka |
16.10.22 | finále | Paula Ormaechea | Valeriya Strakhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Tucuman | antuka |
21.09.22 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Valeriya Strakhova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Paula Ormaechea form & Valeriya Strakhova form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Valeriya Strakhova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu |