ZÁPAS
08.05.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Jane Wasserson | 6-1, 6-0 | W25 Rome | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Jane Wasserson | |
1. podanie % | 19/36 (53%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/19 (79%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/40 (73%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/75 (73%) | 20/75 (27%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Jane Wasserson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Jane Wasserson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Ormaechea vs. Jane Wasserson - Vzájomné zápasy
08.05.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Jane Wasserson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Rome | antuka |
Paula Ormaechea form & Jane Wasserson form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Jane Wasserson - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 1-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lucianna Piedra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Laura Ashley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Isabella Ruiz Buitrago | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nastassja Burnett | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu |