Lotyšsko
29.08.02, 21 rokov
29.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Patricija Spaka vs. Emily Welker - Vzájomné zápasy
10.06.21 | štvrťfinále | Patricija Spaka | Emily Welker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Vilnius | tvrdý I. |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Patricija Spaka | Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Patricija Spaka form & Emily Welker form
Patricija Spaka - posledné zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Ani Zeikidze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
11.06.21 semifinále | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 štvrťfinále | vs. Emily Welker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.21 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
28.05.21 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Arina Petrova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Emily Welker - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | detail zápasu |