ZÁPAS
31.03.21 | 1. kolo | Olivia Gadecki | Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Olivia Gadecki | Matilda Mutavdzic | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/24 (79%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkom | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Gadecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Gadecki | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Matilda Mutavdzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Gadecki | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olivia Gadecki vs. Matilda Mutavdzic - Vzájomné zápasy
31.03.21 | 1. kolo | Olivia Gadecki | Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Olivia Gadecki form & Matilda Mutavdzic form
Olivia Gadecki - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Alina Charaeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Matilda Mutavdzic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu |