ZÁPAS
14.05.23 | 1. kolo kval. | Olga Sorochkina | Sofia Snitko | 6-3, 7-63 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
13.07.04, 19 rokov
13.07.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
01.08.05, 18 rokov
01.08.05, 18 rokov
Olga Sorochkina vs. Sofia Snitko - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Olga Sorochkina | Sofia Snitko | 6-3, 7-63 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Olga Sorochkina form & Sofia Snitko form
Olga Sorochkina - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Sofia Snitko - posledné zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Andreea Adelina Cuna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Paula Bastos-Sousa Betanzos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Coral Valle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Alicja Formella | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alba Cerezo Holgado | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Lorrimer | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Olga Sorochkina | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu |