ZÁPAS
17.08.20 | 2. kolo kval. | Olga Parres Azcoitia | Maria Lota Kaul | 4-6, 6-3, 10-7 | W15 Oeiras | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Parres Azcoitia vs. Maria Lota Kaul - Vzájomné zápasy
17.08.20 | 2. kolo kval. | Olga Parres Azcoitia | Maria Lota Kaul | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | W15 Oeiras | antuka |
Olga Parres Azcoitia form & Maria Lota Kaul form
Olga Parres Azcoitia - posledné zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - skreč | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.22 semifinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 štvrťfinále | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.22 štvrťfinále | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |
Maria Lota Kaul - posledné zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |