ZÁPAS
30.07.19 | 1. kolo | Olga Doroshina | Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-3 | W25 El | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Olga Doroshina | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 38/49 (78%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/38 (63%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/11 (18%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body celkom | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Olga Doroshina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-15 | ||
Olga Doroshina | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0 | ||
Olga Doroshina | 5-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Olga Doroshina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Doroshina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Olga Doroshina | 2-2 | |
0-0 | ||
Olga Doroshina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Olga Doroshina | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Doroshina vs. Marina Bassols Ribera - Vzájomné zápasy
30.07.19 | 1. kolo | Olga Doroshina | Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 El | tvrdý |
21.05.18 | 1. kolo | Olga Doroshina | Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Les Franqueses | tvrdý |
Olga Doroshina form & Marina Bassols Ribera form
Olga Doroshina - posledné zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.21 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.19 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Marina Bassols Ribera - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |