ZÁPAS
04.05.23 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Sylvie Zund | 6-1, 6-1 | W15 Varberg | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksandra Oliynykova | Sylvie Zund | |
1. podanie % | 25/39 (64%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oleksandra Oliynykova vs. Sylvie Zund - Vzájomné zápasy
04.05.23 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Sylvie Zund | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
16.05.21 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Sylvie Zund | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Sibenik | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Sylvie Zund form
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sylvie Zund - posledné zápasy
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.11.23 semifinále | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 štvrťfinále | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - skreč | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detail zápasu |