ZÁPAS
31.08.20 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Olympe Lancelot | 6-2, 4-6, 10-6 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Olympe Lancelot | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Olympe Lancelot | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Olympe Lancelot | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
2-1 | Olympe Lancelot | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Olympe Lancelot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Olympe Lancelot | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Olympe Lancelot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
3-0 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
4-1 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
5-2 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 6-2 | |
6-3 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 7-3 | |
7-4 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 7-5 | |
7-6 | Olympe Lancelot | |
Oleksandra Oliynykova | 9-6 | |
10-6 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
14.05.01, 22 rokov
14.05.01, 22 rokov
Oleksandra Oliynykova vs. Olympe Lancelot - Vzájomné zápasy
31.08.20 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Olympe Lancelot | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Olympe Lancelot form
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Olympe Lancelot - posledné zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - Olympe Lancelot - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |