ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | W40 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksandra Oliynykova | Laura Radakovic | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 35/53 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/53 (49%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
29.03.01, 23 rokov
29.03.01, 23 rokov
Oleksandra Oliynykova vs. Laura Radakovic - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Oleksandra Oliynykova | Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W40 Otocec | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Laura Radakovic form
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Laura Radakovic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - skreč | detail zápasu |