ZÁPAS
31.05.23 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Jaimee Fourlis | 6-3, 1-0, - skreč | W40 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksandra Oliynykova | Jaimee Fourlis | |
1. podanie % | 21/29 (72%) | 22/30 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/21 (62%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 18/30 (60%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body celkom | 36/59 (61%) | 23/59 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oleksandra Oliynykova vs. Jaimee Fourlis - Vzájomné zápasy
31.05.23 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Jaimee Fourlis | 6-3, 1-0, Jaimee Fourlis - skreč | detail zápasu | W40 Otocec | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Jaimee Fourlis form
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Jaimee Fourlis - posledné zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - skreč | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu |