ZÁPAS
25.04.22 | 2. kolo kval. | Oceane Babel | Ines Faltinger | 6-0, 6-2 | W25 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Oceane Babel | Ines Faltinger | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/26 (65%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body celkom | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
12.06.03, 20 rokov
12.06.03, 20 rokov
Oceane Babel vs. Ines Faltinger - Vzájomné zápasy
25.04.22 | 2. kolo kval. | Oceane Babel | Ines Faltinger | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Cairo | antuka |
Oceane Babel form & Ines Faltinger form
Oceane Babel - posledné zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Ines Faltinger - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Linn Puls | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 3-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Duru Soke | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-74, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 3-6, 6-2, Elena Karner - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detail zápasu |