ZÁPAS
12.10.19 | semifinále | Oana Georgeta Simion | Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 7-5 | W15 Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Oana Georgeta Simion | Taisya Pachkaleva | |
1. podanie % | 75/110 (68%) | 88/103 (85%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/75 (59%) | 45/88 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/35 (43%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 52/103 (50%) | 51/110 (46%) |
Vyhrané body celkom | 111/213 (52%) | 102/213 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 1 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15 | ||
Oana Georgeta Simion | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Oana Georgeta Simion | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Oana Georgeta Simion | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 3-5 | |
0-0, 15-0 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Taisya Pachkaleva | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Taisya Pachkaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oana Georgeta Simion vs. Taisya Pachkaleva - Vzájomné zápasy
17.10.19 | štvrťfinále | Oana Georgeta Simion | Taisya Pachkaleva | 7-62, 6-4 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
12.10.19 | semifinále | Oana Georgeta Simion | Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Oana Georgeta Simion form & Taisya Pachkaleva form
Oana Georgeta Simion - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - skreč | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Taisya Pachkaleva - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.20 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |