ZÁPAS
14.02.21 | 1. kolo kval. | Noma Akugue Noha | Sofya Lansere | 6-2, 6-4 | W25 Altenkirchen | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Noma Akugue Noha vs. Sofya Lansere - Vzájomné zápasy
19.01.23 | 2. kolo | Sofya Lansere | Noma Akugue Noha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W40 Monastir | tvrdý |
14.02.21 | 1. kolo kval. | Noma Akugue Noha | Sofya Lansere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Altenkirchen | koberec |
Noma Akugue Noha form & Sofya Lansere form
Noma Akugue Noha - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Sofya Lansere - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |