ZÁPAS
27.06.22 | 1. kolo kval. | Noma Akugue Noha | Agustina Chlpac | 6-0, 6-2 | W25 Stuttgart | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Noma Akugue Noha vs. Agustina Chlpac - Vzájomné zápasy
27.06.22 | 1. kolo kval. | Noma Akugue Noha | Agustina Chlpac | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Stuttgart | antuka |
Noma Akugue Noha form & Agustina Chlpac form
Noma Akugue Noha - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |