Chorvátsko
19.04.03, 20 rokov
19.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
08.02.98, 26 rokov
08.02.98, 26 rokov
Noa Krznaric vs. Juliane Triebe - Vzájomné zápasy
23.11.21 | kvalifik. | Noa Krznaric | Juliane Triebe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Noa Krznaric form & Juliane Triebe form
Noa Krznaric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | - | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Juliane Triebe - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |