ZÁPAS
25.04.18 | 1. kolo | Noa Krznaric | Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-4, 6-4 | Tucepi | antuka |
ŠTATISTIKY
Noa Krznaric | Aleksandra Pospelova | |
1. podanie % | 76/113 (67%) | 71/92 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/76 (54%) | 40/71 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/37 (35%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 48/92 (52%) | 59/113 (52%) |
Vyhrané body celkom | 102/205 (50%) | 103/205 (50%) |
Dvojchyby | 11 | 9 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noa Krznaric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Noa Krznaric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Noa Krznaric | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noa Krznaric | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Noa Krznaric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Noa Krznaric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Noa Krznaric | 1-2 | |
Noa Krznaric | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noa Krznaric | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Noa Krznaric | 3-4 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Noa Krznaric | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Noa Krznaric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Noa Krznaric | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noa Krznaric | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Noa Krznaric | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noa Krznaric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Chorvátsko
19.04.03, 20 rokov
19.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Noa Krznaric vs. Aleksandra Pospelova - Vzájomné zápasy
25.04.18 | 1. kolo | Noa Krznaric | Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Tucepi | antuka |
Noa Krznaric form & Aleksandra Pospelova form
Noa Krznaric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | - | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Aleksandra Pospelova - posledné zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |