ZÁPAS
01.05.22 | 1. kolo kval. | Nina Potocnik | Anali Kocevar | 6-0, 6-2 | W60 Koper | antuka |
ŠTATISTIKY
Nina Potocnik | Anali Kocevar | |
1. podanie % | 24/34 (71%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/24 (79%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/38 (68%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkom | 51/72 (71%) | 21/72 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anali Kocevar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anali Kocevar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anali Kocevar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anali Kocevar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nina Potocnik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Anali Kocevar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anali Kocevar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Anali Kocevar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
27.08.02, 21 rokov
27.08.02, 21 rokov
Nina Potocnik vs. Anali Kocevar - Vzájomné zápasy
01.05.22 | 1. kolo kval. | Nina Potocnik | Anali Kocevar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W60 Koper | antuka |
Nina Potocnik form & Anali Kocevar form
Nina Potocnik - posledné zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Anali Kocevar - posledné zápasy
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Korina Roso | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Speri | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vicky Veloso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 3-2, Ya Hsin Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 0-1, - Anali Kocevar - skreč | detail zápasu |