ZÁPAS
01.06.21 | 1. kolo | Nina Alibalic | Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Nina Alibalic | Tuana Tinaztepe | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nina Alibalic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Alibalic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Alibalic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nina Alibalic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nina Alibalic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Alibalic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Alibalic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nina Alibalic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
03.01.02, 22 rokov
03.01.02, 22 rokov
Nina Alibalic vs. Tuana Tinaztepe - Vzájomné zápasy
01.06.21 | 1. kolo | Nina Alibalic | Tuana Tinaztepe | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nina Alibalic form & Tuana Tinaztepe form
Nina Alibalic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Korina Roso | - | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 štvrťfinále | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 semifinále | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - skreč | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | detail zápasu |
Tuana Tinaztepe - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detail zápasu |