Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.04.98, 26 rokov
02.04.98, 26 rokov
Nikola Tomanova vs. Sonia Grzywocz - Vzájomné zápasy
12.09.16 | 1. kolo kval. | Nikola Tomanova | Sonia Grzywocz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Nikola Tomanova form & Sonia Grzywocz form
Nikola Tomanova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Sonia Grzywocz - posledné zápasy
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Yvonne Parn | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.12.16 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Raluca Ciufrila | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Nina Rebecca Hotter | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sandra Honigova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Claudia Franze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
10.08.15 kvalifik. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.15 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |