ZÁPAS
17.04.19 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Fiona Ganz | 7-5, 5-7, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Nikola Tomanova | Fiona Ganz | |
1. podanie % | 79/94 (84%) | 68/83 (82%) |
Vyhrané body z 1.podania | 51/79 (65%) | 39/68 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 39/83 (47%) | 36/94 (38%) |
Vyhrané body celkom | 97/177 (55%) | 80/177 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nikola Tomanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Tomanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Tomanova | 2-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nikola Tomanova vs. Fiona Ganz - Vzájomné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Fiona Ganz | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nikola Tomanova form & Fiona Ganz form
Nikola Tomanova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Fiona Ganz - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.23 finále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu |