ZÁPAS
31.10.16 | 1. kolo kval. | Nikola Schweinerova | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | Oslo | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Česká republika
25.05.95, 28 rokov
25.05.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Nikola Schweinerova vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájomné zápasy
31.10.16 | 1. kolo kval. | Nikola Schweinerova | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Oslo | tvrdý I. |
Nikola Schweinerova form & Jacquline Nylander Altelius form
Nikola Schweinerova - posledné zápasy
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Victoria Schnell Jacobsen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Marketa Slivova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Veronika Pribylova | 6-71, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Dorota Szczygielska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.12.14 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.14 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.14 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Beladora Matallah | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Sara Eccel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - koberec | ||||
28.10.13 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 1-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-3, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.13 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |