ZÁPAS
08.09.19 | 1. kolo kval. | Nikola Novotna | Kristyna Hrabalova | 6-1, 3-6, 10-4 | W25 Frydek | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
01.11.98, 25 rokov
01.11.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
Nikola Novotna vs. Kristyna Hrabalova - Vzájomné zápasy
08.09.19 | 1. kolo kval. | Nikola Novotna | Kristyna Hrabalova | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Nikola Novotna form & Kristyna Hrabalova form
Nikola Novotna - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 2-6, 0-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Cindy Burger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Sabina Machalova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Veronika Koberlingova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |