ZÁPAS
02.06.22 | štvrťfinále | Nikola Bartunkova | Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | French Open | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nikola Bartunkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Bartunkova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Bartunkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Bartunkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Bartunkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Bartunkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Bartunkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Nikola Daubnerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Bartunkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nikola Bartunkova vs. Nikola Daubnerova - Vzájomné zápasy
02.06.22 | štvrťfinále | Nikola Bartunkova | Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | French Open | antuka |
Nikola Bartunkova form & Nikola Daubnerova form
Nikola Bartunkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Valeria Savinykh | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-73, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Lulu Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-72, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Nikola Daubnerova - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu |