ZÁPAS
04.05.23 | 2. kolo | Nellie Taraba Wallberg | Julia Lovqvist | 7-64, 6-3 | W15 Varberg | antuka |
ŠTATISTIKY
Nellie Taraba Wallberg | Julia Lovqvist | |
1. podanie % | 56/73 (77%) | 44/74 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/56 (68%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/74 (45%) | 26/73 (36%) |
Vyhrané body celkom | 80/147 (54%) | 67/147 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nellie Taraba Wallberg | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nellie Taraba Wallberg | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nellie Taraba Wallberg | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nellie Taraba Wallberg | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nellie Taraba Wallberg | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nellie Taraba Wallberg | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Julia Lovqvist | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nellie Taraba Wallberg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nellie Taraba Wallberg | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nellie Taraba Wallberg | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nellie Taraba Wallberg | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Švédsko
30.03.07, 17 rokov
30.03.07, 17 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.03, 21 rokov
06.03.03, 21 rokov
Nellie Taraba Wallberg vs. Julia Lovqvist - Vzájomné zápasy
04.05.23 | 2. kolo | Nellie Taraba Wallberg | Julia Lovqvist | 7-64, 6-3 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
Nellie Taraba Wallberg form & Julia Lovqvist form
Nellie Taraba Wallberg - posledné zápasy
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Elin Vilen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-74, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 4-6, 7-61, 3-10 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 3-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu |
Julia Lovqvist - posledné zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |