ZÁPAS
23.08.18 | 2. kolo | Nefisa Berberovic | Daniela Macarena Lopez | 6-3, 6-0 | Vrnjacka Banja | antuka |
ŠTATISTIKY
Nefisa Berberovic | Daniela Macarena Lopez | |
1. podanie % | 23/41 (56%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/23 (70%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/54 (63%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkom | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-1 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
0-2 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-2 | Daniela Macarena Lopez | |
2-2 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-2 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, A-40[BP] | ||
4-2 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nefisa Berberovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Nefisa Berberovic | 3-0 | |
4-0 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Daniela Macarena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
09.04.97, 26 rokov
09.04.97, 26 rokov
Nefisa Berberovic vs. Daniela Macarena Lopez - Vzájomné zápasy
23.08.18 | 2. kolo | Nefisa Berberovic | Daniela Macarena Lopez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Nefisa Berberovic form & Daniela Macarena Lopez form
Nefisa Berberovic - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Daniela Macarena Lopez - posledné zápasy
W15 Lambare - antuka | ||||
17.12.21 štvrťfinále | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.21 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.18 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - skreč | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | detail zápasu |