ZÁPAS
24.10.22 | kvalifik. | Natalija Stevanovic | Joelle Steur | 6-1, 6-2 | W100 Les | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Natalija Stevanovic | Joelle Steur | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/30 (60%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body celkom | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Natalija Stevanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalija Stevanovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Joelle Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joelle Steur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Joelle Steur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalija Stevanovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalija Stevanovic vs. Joelle Steur - Vzájomné zápasy
24.10.22 | kvalifik. | Natalija Stevanovic | Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W100 Les | tvrdý |
Natalija Stevanovic form & Joelle Steur form
Natalija Stevanovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 štvrťfinále | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 štvrťfinále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - skreč | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - skreč | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Joelle Steur - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
27.10.23 semifinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu |