Česká republika
12.12.96, 27 rokov
12.12.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
Natalie Novotna vs. Kristyna Hrabalova - Vzájomné zápasy
12.06.17 | kvalifik. | Natalie Novotna | Kristyna Hrabalova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Natalie Novotna form & Kristyna Hrabalova form
Natalie Novotna - posledné zápasy
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Catherine Leduc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Tyler Kirk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Ross | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Elena Bogdan | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Sara Maria Farzat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maxine Palmen | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Stanislava Starostoyants | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Lenka Jurikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Janina Braun | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Lauren Embree | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
01.07.16 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.16 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Mia Mijatovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Tijana Spasojevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |