Austrália
17.02.90, 34 rokov
17.02.90, 34 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
26.09.98, 25 rokov
26.09.98, 25 rokov
Natalie Barbir vs. Renata Ivandic - Vzájomné zápasy
14.09.15 | 1. kolo kval. | Natalie Barbir | Renata Ivandic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Brcko | antuka |
Natalie Barbir form & Renata Ivandic form
Natalie Barbir - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Renata Ivandic - posledné zápasy
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jovana Kenic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Lisa Wang | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Petra Ivankovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Jelena Pjeranovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu |