ZÁPAS
10.07.19 | 2. kolo | Natalia Vikhlyantseva | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | Bastad | antuka |
ŠTATISTIKY
Natalia Vikhlyantseva | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 11/19 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkom | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Vikhlyantseva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Vikhlyantseva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalia Vikhlyantseva vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
10.07.19 | 2. kolo | Natalia Vikhlyantseva | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Bastad | antuka |
Natalia Vikhlyantseva form & Ekaterine Gorgodze form
Natalia Vikhlyantseva - posledné zápasy
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - skreč | detail zápasu | |
24.07.22 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
03.07.22 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - skreč | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - skreč | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
23.04.22 semifinále | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.22 štvrťfinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.04.22 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |