ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Angelina Gabueva | 6-2, 6-3 | W25 Waco | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Natalia Siedliska | Angelina Gabueva | |
1. podanie % | 38/62 (61%) | 44/63 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/38 (63%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/24 (46%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 35/63 (56%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkom | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Angelina Gabueva | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Angelina Gabueva | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-1 | Angelina Gabueva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Natalia Siedliska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-3 | Angelina Gabueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-3 | Angelina Gabueva | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Natalia Siedliska vs. Angelina Gabueva - Vzájomné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Angelina Gabueva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Waco | tvrdý |
Natalia Siedliska form & Angelina Gabueva form
Natalia Siedliska - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |
Angelina Gabueva - posledné zápasy
Strasbourg - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 kvalifik. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.22 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.22 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.22 štvrťfinále | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | detail zápasu |