ZÁPAS
28.11.21 | 1. kolo kval. | Natalia Fehr | Katarina Sopkova | 6-3, 4-6, 10-6 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Švajčiarsko
07.06.01, 22 rokov
07.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.07.99, 24 rokov
08.07.99, 24 rokov
Natalia Fehr vs. Katarina Sopkova - Vzájomné zápasy
28.11.21 | 1. kolo kval. | Natalia Fehr | Katarina Sopkova | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Natalia Fehr form & Katarina Sopkova form
Natalia Fehr - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Katarina Sopkova - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.22 kvalifik. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - skreč | detail zápasu |