ZÁPAS
08.02.22 | 1. kolo | Nastasja Mariana Schunk | Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-2 | W25 Birmingham | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nastasja Mariana Schunk | Ayumi Koshiishi | |
1. podanie % | 35/44 (80%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/35 (80%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/9 (56%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkom | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nastasja Mariana Schunk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastasja Mariana Schunk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nastasja Mariana Schunk vs. Ayumi Koshiishi - Vzájomné zápasy
08.02.22 | 1. kolo | Nastasja Mariana Schunk | Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Birmingham | tvrdý I. |
Nastasja Mariana Schunk form & Ayumi Koshiishi form
Nastasja Mariana Schunk - posledné zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-74, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iida Heinonen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu |