ZÁPAS
02.11.21 | kvalifik. | Naia Mercadier | Anastasia Veselova | 6-2, 6-3 | W15 Castellon | antuka |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
02.10.98, 25 rokov
02.10.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.99, 24 rokov
28.05.99, 24 rokov
Naia Mercadier vs. Anastasia Veselova - Vzájomné zápasy
02.11.21 | kvalifik. | Naia Mercadier | Anastasia Veselova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Castellon | antuka |
Naia Mercadier form & Anastasia Veselova form
Naia Mercadier - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 7-63, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Shanice Roignot | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Cerezo | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Jemima Williams-Phillips | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Veselova - posledné zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |