ZÁPAS
01.06.21 | kvalifik. | Nahia Berecoechea | Sarah Lisa Aubertin | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tunisko
28.08.02, 21 rokov
28.08.02, 21 rokov
Nahia Berecoechea vs. Sarah Lisa Aubertin - Vzájomné zápasy
01.06.21 | kvalifik. | Nahia Berecoechea | Sarah Lisa Aubertin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Nahia Berecoechea form & Sarah Lisa Aubertin form
Nahia Berecoechea - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 7-66 | detail zápasu |
Sarah Lisa Aubertin - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Aaliyah Hohmann | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kendra Bunch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jade Bornay | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.20 kvalifik. | vs. Olympe Lancelot | Olympe Lancelot - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Amal Gati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |