Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.07.05, 18 rokov
21.07.05, 18 rokov
Nadiya Kolb vs. Kristyna Damaskova - Vzájomné zápasy
05.09.22 | 2. kolo kval. | Nadiya Kolb | Kristyna Damaskova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Nadiya Kolb form & Kristyna Damaskova form
Nadiya Kolb - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Kristyna Damaskova - posledné zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Gabriela Skrabalova | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 3-0, Karin Maria Handiakova - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Athanasia Papadimitriou | 4-0, Athanasia Papadimitriou - skreč | detail zápasu |