ZÁPAS
09.01.23 | 1. kolo kval. | Nadiya Kolb | Emilija Tverijonaite | 7-65, 2-6, 6-2 | W40 Tallinn | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Nadiya Kolb | Emilija Tverijonaite | |
1. podanie % | 73/109 (67%) | 68/96 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/73 (56%) | 40/68 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/36 (47%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 45/96 (47%) | 51/109 (47%) |
Vyhrané body celkom | 103/205 (50%) | 102/205 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadiya Kolb | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nadiya Kolb | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nadiya Kolb | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nadiya Kolb | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nadiya Kolb | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadiya Kolb | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Nadiya Kolb | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadiya Kolb | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadiya Kolb | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nadiya Kolb | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Nadiya Kolb | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadiya Kolb | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nadiya Kolb | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadiya Kolb | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Emilija Tverijonaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
10.12.04, 19 rokov
10.12.04, 19 rokov
Nadiya Kolb vs. Emilija Tverijonaite - Vzájomné zápasy
09.01.23 | 1. kolo kval. | Nadiya Kolb | Emilija Tverijonaite | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu | W40 Tallinn | tvrdý I. |
Nadiya Kolb form & Emilija Tverijonaite form
Nadiya Kolb - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Emilija Tverijonaite - posledné zápasy
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Alanis Hamilton | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | Aurora Zantedeschi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Eszter Meri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Iuliia Iudenko | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Kubacha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 2-6, 4-6 | detail zápasu |