ZÁPAS
23.08.21 | 2. kolo kval. | Nadiya Kolb | Alena Bairasheuskaya | 6-0, 6-3 | W15 Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
23.06.00, 23 rokov
23.06.00, 23 rokov
Nadiya Kolb vs. Alena Bairasheuskaya - Vzájomné zápasy
23.08.21 | 2. kolo kval. | Nadiya Kolb | Alena Bairasheuskaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Chornomorsk | antuka |
Nadiya Kolb form & Alena Bairasheuskaya form
Nadiya Kolb - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Alena Bairasheuskaya - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.22 štvrťfinále | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu |