INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eva Lys vs. Mylene Halemai - Vzájomné zápasy
11.09.17 | kvalifik. | Mylene Halemai | Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Eva Lys form & Mylene Halemai form
Eva Lys - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Mylene Halemai - posledné zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | detail zápasu |